NJSZT szervezetek



Sorok száma: 140

Név Fajta Alakult Elnök -tól-ig Megszűnt Megjegyzés
Alakfelismerési szakosztály szakmai 1986 Csetverikov Dimitrij: 1986-1995 1995 Utód: Képpfeldolgozók és Alakfelismerők Szakosztály (KÉPAF)
Államigazgatási alkalmazások szakosztály szakmai 1981 Varga Lajos: 1981-1986
Gáspár Mátyás: 1986-1990
1990 Utód: Információs rendszerek a közigazgatásban szakosztály
Automatizált műszaki tervezési szakosztály szakmai 1982 Csurgai Árpád: 1982-1984
Somló János: 1984-1987
1987
Bács-Kiskun megye területi 1974 Tohai László: 1974-1994
SZÜNETELT: 1995-2001
Pintér István: 2001-2012
Sályi Géza: 2013-
Baranya megye területi 1971 Gyöngyösi László: 1971-1979
Müller László: 1979-1994
Dobay Péter: 1995-2000
Pálvölgyi János: 2001-2004
SZÜNETELT: 2004-2018
Iványi Péter: 2018-
Beágyazott és Ambivalens rendszerek szakosztály szakmai 1998 Péceli Gábor: 1998-2007
Hanák Péter: 2007-2009
2009
Békés megye területi 1980 Balogh István: 1980-1985
Köröfalvi Pál: 1985-1987
Szabó Mihály: 1987-1991
SZÜNETELT: 1991-2013
Kovács László: 2013-2015
2015
Borsod-Abaúj-Zemplén megye területi 1969 Czekkel János: 1969-1994
SZÜNETELT: 1995-2000
Balla László: 2001-
Bull Felhasználók magyarországi csoportja szakmai 1998 Folly Gábor: 1998-???? ????
Cegléd Városi területi 1995 Salamon József: 1995-2012 2012
Csongrád megye területi 1969 Kalmár László: 1969-1976
Huhn Péter: 1977-1984
Gécseg Ferenc: 1985-1994
SZÜNETELT: 1995-2000
Maróti György: 2001-2006
Gyenizse Pál: 2007-
DATAFLEX klub szakmai 1990 Michaleczky Géza: 1990-1998 1998
Díj bizottság 1986 Szelezsán János: 1986-1990
Szilasi Anna: 1990-????
????
Dunaújváros Városi területi 1977 1994
e-Hétköznapok szakosztály szakmai 2017 Talyigás Judit: 2017-
e-Learning szakosztály szakmai 2010 Papp György: 2010-
e-Szolgáltatások szakosztály szakmai 2017 Vitályos Gábor: 2017-
EDI Kör szakmai 1995 Sugár Péter: 1995-???? ????
Elektroakusztikai szekció szakmai 1990 Patachich Iván: 1990-???? ???? Elektronikus zene szakosztályon belül
Elektronikus zene szakosztály szakmai 1990 Dubrovay László: 1990-???? ????
Ellenőrző bizottság 1974 Ormai László: 1974-1984
Kádár Iván: 1985-1989
Utód: főszámvevő. Felügyelő Bizottság
ESZR-en kívüli számítógép felhasználói klub szakmai 1978 ????
Etikai bizottság 1989 Álló Géza: 1989-???? ????
Fegyelmi bizottság 1981 Révész Ferenc: 1981-???? ????
Fejér megye területi 1973 Marton Zoltán: 1973-1994
SZÜNETELT: 1995-2000
Elek Gyula: 2001-2006
2006
Felhasználói kör szakmai 1974 Németh Lóránt : 1974-1984
Peller Róbert: 1984-1990
1990 R-10, Import ESZR, PDP-11 (HLUG), asztali számítógép, ROBOTRON, TPA, TAKEH-TPA
Felsőoktatási szakosztály szakmai 1996 Csirik János: 1996-
Fogyatékkal Élőket Támogató Szakmai Közösség szakmai 2001 Tóth Egon: 2001-2013
Mecs Tamás: 2013-2017
Cserfalvi Annamária: 2017-
Fonyód Városi területi 2001 Horváth István: 2001-2012 2012
Gazdasági bizottság 1986 : 1986-???? ????
GIKOF: Gazdaságinformatikai Kutatási és Oktatási Fórum szakmai 2001 Raffai Mária: 2001-
GRAFGEO: Számítógépes Grafika és Geometria szakosztály szakmai 1997 Renner Gábor: 1997-
Grafika szakosztály szakmai 1990 Krammer Gergely: 1990-???? ????
Gyöngyös Városi területi 2010 Fülöp Henrik: 2010-2015 2015
Győr-Sopron megye területi 1977 Bakó András: 1977-1985
Raffai Mária: 1985-
Hajdú-Bihar megye területi 1973 Gyires Béla: 1973-1981
G. Nagy Imre: 1981-1994
Pajna Sándor: 1995-2017
Fazekas Attila: 2018-
Hazai szoftverfejlesztés szakosztály szakmai 1996 Sipka Júlia: 1996-???? ????
HCC: Home Computer Club szakmai 1982 Simonyi Endre: 1982-???? ????
HCI&DfA: Ergonómiai Tervezés Mindenkinek szakosztály szakmai 2010 Síikné Lányi Cecillia: 2010-
Heves megye területi 1980 Perge Imre: 1980-1994
Lombeczki Péter: 1995-2000
Láng András: 2001-2017
Jánvári Tamás: 2018-
HLUG: PDP-11 felhasználók klubja (Hungarian Local User Group) szakmai 1979 Hanák Péter: 1979-1995
Pomper János: 1995-2000
2000 Utód: DECUS Klub
Honvéd MN szakosztály szakmai 1984 Berkics László: 1984-1986 1986 Utód: Honvédelmi és Határvédelmi szakosztály
Honvédelmi és Határvédelmi szakosztály szakmai 1986 Eszinger István: 1986-???? ????
HOUG: ORACLE Felhasználók Köre szakmai 1990 Füzessy László: 1990-1995
Pap Imre: 1995-1998
Kertészné Gérecz Eszter: 1998-2002
2002 Utód: HOUG (Magyarországi Oracle felhasználók Egyesülete)
HTUG: Magyarországi Transzputer felhasználók Köre szakmai 2000 ????
Humán Mechanikai Szakmai Közösség szakmai 2017 Steiner Henriett: 2017-
HUUG: Magyar Unix felhasználók csoportja szakmai 1988 Knuth Előd: 1988-1992
Morassy Ákos: 1992-????
????
IFIP bizottság 1980 Kádár Iván: 1980-1995
Gergely Csaba: 1995-????
????
Ifjúsági bizottság 1978 Belső László: 1978-1981
Bottka Sándor: 1981-1986
Hanák Péter: 1986-1999
1999 Utód: Junior tagozat
IKF: Intelligens Kártya Fórum szakmai 1997 Horváth Zsolt: 1997-2001
Prágay István: 2001-2003
Simon Pál: 2003-2005
Ágoston László: 2005-2013
2013 IKF története: http://itf2.njszt.hu/324rtr4/uploads/IKF_tortenet.doc
IKON: Informatikai Kutatást és Oktatást Népszerűsítő Kör szakmai 2001 Varga Balázs: 2001-2007
Tarcsi Ádám: 2007-
Információpolitikai bizottság 1995 Könyves Tóth Pál: 1995-???? ????
Információs rendszerek a közigazgatásban szakosztály szakmai 1990 Széphalmi Géza: 1990-???? ????
Informatikatörténeti Fórum szakmai 2009 Dömölki Bálint: 2009-2013
Kutor László: 2013-2017
Tick József: 2017-
Intelligens diagnosztikai rendszerek szakbizottság szakmai 1989 Várszegi Sándor: 1989-???? ????
Jogi tagvállalatok intéző bizottság 1986 Faragó Sándor: 1986-???? ????
Junior tagozat szakmai 1999 Nagy Péter: 1999-2006
Kerényi Kristóf: 2006-2017
2017
Kazincbarcika Városi területi 1976 1994
KÉPAF: Képfeldolgozók és Alakfelismerők szakosztály szakmai 1995 Szirányi Tamás: 1995-2000
Kuba Attila: 2000-2006
Fazekas Attila: 2006-2017
Hajdú András: 2018-
Keszthely Városi területi 1980 Kárpáti László: 1995-2000 2000
Kézi Számítógépek Felhasználók Köre szakmai 1996 Lovák István: 1996-???? ????
Kiadvány szerkesztő szakosztály szakmai 1996 Horváth József: 1996-???? ????
Kisvállalkozói Kör szakmai 1996 Ihrig Péter: 1996-???? ????
Komárom megye területi 1977 Szabó László: 1977-1984
Kovács Árpád: 1985-2000
Fürész József: 2001-2017
Magyari Gábor: 2018-
Közgyűjtemény szakosztály szakmai 1997 ????
Közoktatási szakosztály szakmai 1997 Pap Gáborné: 1997-2000
Kapuvári Béla: 2000-2006
Turcsányiné Szabó Márta: 2006-2018
Pluhár Zsuzsa: 2018-
Leninváros Városi területi 1978 1990
LOGO szakosztály szakmai 2002 Dancsó Tünde: 2002-2017 2017
Magyar Fuzzy Társaság szakmai 1997 Fodor János: 1997-2000
Rudas Imre: 2000-2018
Tóthné Laufer Edit: 2018-
Mesterséges Intelligencia és Alakfelismerési szakosztály szakmai 1976 Csibi Sándor: 1976-1981
Gergely Tamás: 1981-1986
1986 Utód: Alakfelismerési szakosztály, Mesterséges intelligencia Szakosztály
Mesterséges intelligencia szakosztály szakmai 1990 Koch Péter: 1990-2000
Szeredi Péter: 2000-2013
Csirik János: 2013-
Mezőgazdasági alkalmazások szakosztály szakmai 1983 Obádovics j. Gyula: 1983-???? ????
Micró Worlds LOGO szakosztály szakmai 1997 Farkas Károly: 1997-2017 2017
MIK: Mobil Informatika Közösség szakmai 2000 Varga Attila: 2000-2012 2012
Mindleware szakosztály szakmai 2007 Nagygyörgy Imre: 2007-2012 2012
Multimédia az Oktatásban szakosztály szakmai 2010 Berke József: 2010-2018
Gulyás István: 2018-
Nagykőrös Városi területi 1995 Farkas Péter: 1995-2000 2000
Nemzetközi kapcsolatok bizottság 1978 Szelezsán János: 1978-1981
Muszka Dániel: 1981-1986
Kovács Péter: 1986-????
????
Neumann klub szakmai 1991 Kovács Győző: 1991-1996
Almás Károly : 1996-1997
1997
NeXT klub szakmai 1990 Kovács László: 1990-???? ????
Nógrád megye területi 1980 Hajdú Gyula: 1980-1994
SZÜNETELT: 1995-1999
Gubám Ákos: 2000-2006
2006
Objektumorientált fejlesztők és felhasználók szakosztály szakmai 1995 Juhász István: 1995-1998
Németh Miklós: 1998-2000
Kelen András: 2000-2006
2006
Oktatási szakosztály szakmai 1971 Pomázi Lajos: 1971-1979
Kátai Imre: 1979-1986
Varga László: 1986-1987
1987
Operáció Kutatási szakosztály szakmai 1968 előtt Jándy Géza: -1968 1968 utód: Operációkutatási Szakosztály
Operációkutatási szakosztály szakmai 1971 Pongrácz Tibor: 1971-1986
Maros István: 1986-1994
1994
Orvosbiológia szakosztály szakmai 1973 Szelezsán János: 1973-1974
Madarász István: 1974-1986
Győri István: 1986-1990
Naszlady Attila: 1990-2000
Kozmann György: 2000-2018
Kósa István: 2018-
OS/2 klub szakmai 1990 Sárossy József: 1990-???? ????
Otthoni számítógépek klub szakmai 1990 Barabási Rezső: 1990-1990 1990
Ózd Városi területi 1977 1990
Paks Városi területi 1995 Antali Károly: 1995-2006
Hamvas István: 2007-2017
Székely Attila: 2018-
Párhuzamos számítási rendszerek szakcsoport szakmai 1977 Legendi Tamás: 1977-???? ????
Pénzintézeti alkalmazások szakosztály szakmai 1995 Zámbó Viktor: 1995-???? ????
Piliscsaba Városi területi 2010 Csizmadia Sándor: 2010-2018
Programozási rendszerek (szoftver) szakosztály szakmai 1968 előtt Dömölki Bálint: -1968 1968 utód: Programozási Rendszerek Szakosztály
Programozási Rendszerek szakosztály szakmai 1968 Dömölki Bálint: 1968-1975
Havass Miklós: 1975-1990
1990
Publikációs és terminológiai bizottság 1976 Tóth Imre: 1976-1981
Kecskés József: 1981-????
????
Reengineering és migrációs fórum szakmai 1997 ????
Rendszerelméleti szakosztály szakmai 1971 Nemény Vilmos: 1971-1973
Veress Gábor: 1973-1975
Szűcs Ervin: 1975-1984
1984
Rendszerszervezési és Informatikai szakosztály szakmai 1971 Kovács Péter: 1971-1986
Nyíri Géza: 1986-1990
1990
Robotika szakosztály szakmai 2010 Istenes Zoltán: 2010-
Robotron felhasználói klub szakmai 1981 ????
Sakkprogramozási munkabizottság szakmai 1984 Joó Gábor: 1984-???? ????
Somogy megye területi 1978 Mudig István: 1978-1987
Ribling Ferenc: 1987-1994
Paál Jenő: 1995-2006
2006
Sopron Városi területi 1975 Verő József: 1975-1986
Salali Lajos: 1986-1995
1995
SSADM Felhasználói Kör szakmai 1995 Krauth Péter: 1995-???? ????
Szabolcs -Szatmár megye területi 1977 Varga Lajos: 1977-1985
Vargáné Kánási Erika: 1985-1994
Simon Béláné: 1995-
Szakértői rendszereket alkalmazók fóruma szakmai 1988 Gábor András: 1988- ????
Szakmapolitikai bizottság 1995 Bakonyi Péter: 1995-???? ????
Számítógépes Hálózatok szakosztály szakmai 1995 Milcsik János: 1995-1999
Várkonyi Béla: 1999-????
????
Számítógépes nyelvészeti és szövegfeldolgozási szakosztály szakmai 1980 Münich Antal: 1980-1985
Varga Dénes: 1985-1990
1990
Számítógéptechnikai (hardver) szakosztály szakmai 1968 előtt Szentiványi Tibor: -1968 1968
Számítógéptechnikai szakosztály szakmai 1968 Szentiványi Tibor: 1968-1990 1990 utód: Távközlési, távadatfeldolgozás szakosztály
Számítóközpont vezetési szakosztály szakmai 1976 Vasvári György: 1976-1981
Hunfalvy Tibor: 1981-1994
1994
Székesfehérvár Városi területi 2001 Lörinczi Péter: 2001-2006 2006
Szenior klub szakmai 1987 Almás Károly: 1987-???? ????
Szentendre Városi területi 1980 Szini István: 1980-1986
Csalagovits István: 1987-1994
1994
Szervezési szakosztály szakmai 1968 előtt Homonnay Hugó : -1968 1968
Szimbolikus Rendszerek szakosztály szakmai 2017 Maróti György: 2017-
Szimulációs szakcsoport szakmai 1979 Gáspár András: 1979-???? ????
Szoftver jogvédelem, jogtisztaság bizottság 1995 Klimó Gábor: 1995-???? ????
Szoftver technológia szakosztály szakmai 1990 Klimkó Gábor: 1990-2000 2000
Szoftverergonómiai szakosztály szakmai 1993 Piacsek István: 1993-2000 2000
Szoftverminőség menedzselési szakosztály szakmai 1995 Bíró Miklós: 1995-
Szolnok megye területi 1977 Ulveczki Tibor: 1977-1981
Molnár Iván: 1981-1994
1994
Szövegfeldolgozási és humán alkalmazási szakosztály szakmai 1980 Papp Ferenc: 1980-1990
Farkas Ernő: 1990-????
????
Társadalom informatizálása bizottság 1986 Kovács Győző: 1986-???? ????
Távközlési, távadatfeldolgozási szakosztály szakmai 1990 Szentiványi Tibor: 1990-1995 1995
Tehetséggondozási szakosztály szakmai 1997 Zsakó László: 1997- Előd: Országos versenybizottság 1985-től
Térinformatikai szakosztály szakmai 1995 Balla László: 1995-2017
Rab Zoltán: 2017-
Tolna megye területi 1978 Körösztös Vince: 1978-1981
Tamási Ádám: 1981-1994
1994
Tőzsdei Informatikai szakosztály szakmai 1990 Orczán Zsolt: 1990-2000 2000
Transzputer szakosztály szakmai 1990 Kacsuk Péter: 1990-2000 2000 Utód: HTUG Magyarországi Transzputer felhasználók Köre
UNIFORUM Hungary Kör szakmai 1995 Hutter Ottó: 1995-???? ????
Üzleti Szabályok Informatikai Kezelése szakosztály szakmai 2013 Verő Péter: 2013-2018
Angster Erzsébet: 2018-
Vác Városi területi 2001 Vonczem István: 2001-2006 2006
Vas megye területi 1980 Hantó Sándor: 1980-1986
Hevesi László: 1986-1995
Prácser László: 1995-2017
Varga Tibor: 2018-
Veszprém megye területi 1974 Bakos Miklós: 1974-1981
Simon Ferenc: 1981-2012
2012
Volán Elektronika helyi csoport területi 1978 1990
Webalkalmazások Fejlesztése szakosztály szakmai 2004 Palócz István: 2004-2013
Baranyai László: 2013-
Zala megye területi 1976 Oláh István: 1976-1994
SZÜNETELT: 1995-2000
Kárpáti László: 2001-2017
Erdősné Németh Ágnes: 2018-

Létrehozva: 2019.02.10. 17:22

Utolsó módosítás: 2019.02.10. 17:22

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás